Konsultant Radiologii

Join our team and develop innovations with us!

Zadania na stanowisku:

  • Procesowanie badań przy wykorzystaniu produktów firmy w roli Inżyniera i/lub Radiologa
  • Ocena jakości danych obrazowych
  • Konsultacje w kontekście rozwoju produktów firmy – określanie potrzeb, zmian i problemów dla ekranów i narzędzi do tworzenia geometrii obiektów anatomicznych m.in:
    • Segmentacji tętnic
    • Segmentacji miokardiów
    • Korekta światła naczynia
    • Korekta kształtu miokardium
  • Konsultacje z zespołami badawczo-rozwojowymi (m.in. Biomedical Engineering, Artificial Intelligence and Computer Vision, Computational Fluid Dynamics) dotyczące opracowywania nowych funkcji i produktów
  • Konsultacje dot. przygotowania protokołów do badań klinicznych, przygotowywania publikacji i raportów, analiza naukowa state-of-the-art w kontekście obrazowania diagnostycznego (m.in. CTA, CTP)

Czego oczekujemy od Ciebie:

  • Ukończone studia medyczne na wydziale lekarskim
  • Zainteresowanie radiologią, mile widziana rozpoczęta lub ukończona specjalizacja z radiologii
  • Zainteresowanie tomografią komputerową
  • Nastawienie analityczne
  • Zainteresowanie grafiką 3D

Co oferujemy w Hemolens Diagnostics:

  • Możliwość by wiele się nauczyć, ale także podzielić swoją wiedzą
  • Praca w firmie, gdzie są interdyscyplinarne zespoły: CFD, AI, Web Development, Inżynieria Biomedyczna, Badania Klinicznie oraz eksperci medyczni
  • Wpływ na rozwój innowacyjnego oprogramowania, które ma szansę zrewolucjonizować diagnostykę kardiologiczną i pomóc wielu pacjentom
  • Elastyczne godziny pracy, praca zdalna lub hybrydowa
  • Słuchamy czego potrzebujesz by pracować efektywnie i się rozwijać

Administratorem danych osobowych jest jest Hemolens Diagnostics Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Legnicka 48G, 54-202 Wrocław. Dane osobowe przetwarzamy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Klikając w przycisk „Aplikuj na stanowisko” zgadzasz się na przetwarzanie przez Hemolens Diagnostics danych osobowych zawartych w Twoim zgłoszeniu (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa, np. Twoje zdjęcie, zainteresowania). Dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. Twoje imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) przetwarzamy na podstawie przepisów prawa. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach. W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych przysługują Ci, w odniesieniu do tych danych, następujące prawa:

  • prawo dostępu do danych oraz otrzymania ich kopii, o ile prawo do uzyskania kopii nie wpłynie niekorzystnie na prawa i wolności innych osób;
  • prawo do sprostowania (poprawiania) swoich danych, jeśli są niepoprawne;
  • prawo do usunięcia danych osobowych, w sytuacji, gdy przetwarzanie danych nie następuje w celu wywiązania się z obowiązku wynikającego z przepisu prawa i nie jest niezbędne do ustalenia, dochodzenia lub obrony roszczeń;
  • prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, ze względu na Twoją szczególną sytuację, w przypadkach, kiedy dane są przetwarzane w związku z realizacją prawnie uzasadnionego interesu Hemolens Diagnostics Sp. z o.o.;
  • prawo do ograniczenia przetwarzania;
  • prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego tj. do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2; 00-193 Warszawa;